PL  GB  RU  DE
Laur eksperta

Laur eksperta

 „Laur Experta”

Mamy zaszczyt poinformować, iż 9 listopada 2015 roku w Rezydencji Belweder-Klonowa Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej odbyła się Gala Finałowa I edycji Ogólnopolskiego Konkursu i Programu Doradztwa Konsumenckiego „Laur Eksperta”. W jej trakcie przedstawiciele Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości, który jest organizatorem Konkursu, wręczyli nam certyfikaty poświadczające nadanie Znaków Jakości „Laur Eksperta”.

„Laur Eksperta” to ogólnopolski konkurs i program doradztwa konsumenckiego, którego celem jest wyróżnianie najlepszych produktów, marek i usług dostępnych na polskim rynku. W Konkursie można zdobyć prestiżowy znak jakości „Laur Eksperta”, przyznawany przez Kapitułę złożoną z naukowców najlepszych polskich uczelni (m.in. Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu, Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, Uniwersytetu Rzeszowskiego i Politechniki Białostockiej). Patronat nad Konkursem sprawuje m.in. Polskie Towarzystwo Towaroznawcze.

Znak Jakości „Laur Eksperta” ma charakter prestiżowy - o jego przyznaniu decyduje grono profesorów, doktorów, ale i praktyków zarządzania, reprezentujących najlepsze polskie uczelnie. –Każdy produkt czy usługa poddawana jest skomplikowanej, kilkuetapowej ocenie. Ocena ta obejmuje analizę samych produktów, jak i informacji o firmie, która wprowadza daną markę na rynek. Co ważne – eksperci sięgają do wielu źródeł: analizują dokumenty, pozyskują informacje z instytucji badających i regulujących rynek, rozmawiają z konsumentami, szeroko korzystają z metody „tajemniczego klienta”. Jest to więc dokładna, rzetelna, szczegółowa analiza dokonywana przez wykwalifikowanych badaczy – przekonuje Malwina Pitach z Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości.

 

​„Laur Eksperta – Medal Nowoczesności”

W każdej edycji Konkursu Organizatorzy przyznają także certyfikaty nadzwyczajne „Laur Eksperta – Medal Nowoczesności” dla produktów i usług, które w opinii ekspertów szczególnie wyróżniają się oryginalnością, unikatowym charakterem, nowatorstwem i potencjałem innowacyjnym. W tym roku tę prestiżową statuetkę otrzymała również nasza firma: GREEN S.A.D. TECHNOLOGY Sp. z o.o. – za „Nawóz naturalny BIONICS”.

Wyróżnienia w Konkursie otrzymują te firmy, które wprowadziły na rynek produkty i usługi dobrze odpowiadające na oczekiwania klientów, wyróżniające się na tle produktów i usług konkurencyjnych, posiadające znaczący potencjał innowacyjny. Wręczenia dyplomów i pamiątkowych statuetek dokonali: Kamila Przeniosło, Prezes Instytutu Zarządzania i Rozwoju Jakości oraz prof. Joanna Ejdys z Politechniki Białostockiej, członek Kapituły Konkursu. W uroczystości wziął również udział prof. Piotr Niedzielski, dziekan Wydziału Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego, który sprawował honorowy patronat nad Konkursem.

nawóz "bionics"
jest wytwarzany z pomiotu kurzego